Dr n. med. Wojciech Malottki – specjalista urolog, chirurg.

W roku 1989 ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. W 1992 r. ukończył pierwszy stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej w Klinice Torakochirurgii i Chirurgii Ogólnej w Zabrzu. W roku 1997 uzyskał drugi stopień specjalizacji z urologii pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. M.Fryczkowskiego w Klinice Urologii w Zabrzu – uzyskując tytuł specjalisty urologii.

W roku 1998 zdał Europejski Egzamin Specjalizacyjny z Urologii otrzymując tytuł FEBU – Fellow of European Board of Urology. W latach 2004 – 2011 pełnił funkcję ordynatora oddziału Urologii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kaliszu.

W roku 2006 – uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych broniąc pracy pt. „Porównawcza ocena wyników wybranych metod operacji zwężających moczowody olbrzymie u dzieci”.

Autor oraz współautor prac naukowych w dziedzinie urologii.
Członek Amerykańskiego, Europejskiego oraz Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Brał udział w licznych kongresach oraz zjazdach naukowych m.in. w USA, Argentynie, Brazylii, Niemczech, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Australii, Gruzji oraz Indiach.

W swojej codziennej pracy stawia na komfort, kompleksową diagnostykę oraz bezpieczeństwo swoich pacjentów stosując najnowocześniejsze, bezbolesne i mało inwazyjne sposoby leczenia.

doktor-Wojciech-Malottki-urolog-chirurg-w-ostrów-wielkopolski
Lek.-Joanna-Malottki-specjalista-pediatra

Lek. med. Joanna Malottki – specjalista pediatra.

W roku 1991 ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. W roku 1995 ukończyła pierwszy stopień specjalizacji z pediatrii, a w roku 2000 uzyskała drugi stopień i tytuł specjalisty pediatrii. Staże specjalizacyjne odbyła na oddziałach klinicznych w Zabrzu. Przez lata pracowała na oddziale Pediatrii w Szpitalu w Lublińcu, gdzie zdobywała doświadczenie zarówno na oddziale jak i w Nocnym Pogotowiu Ratunkowym. Na przestrzeni lat brała udział w szkoleniach z zakresu Alergologii, Dermatologii, Otolaryngologii, Gastroenterologii.

Na co dzień zajmuje się pełną profilaktyką dzieci i młodzieży,  szczepieniami i leczeniem od wieku noworodkowego do dorosłego.

W swojej praktyce lekarskiej bazuje na najnowszej literaturze naukowej oraz świetnym kontakcie z pacjentem.

Lek. dent. Klaudia Malottki – lekarz medycyny estetycznej.

Studia medycyny estetycznej ukończyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W swojej codziennej pracy największy nacisk kładzie na komfort i bezpieczeństwo swoich pacjentów.

„Unikanie nadmiaru jest kluczem do sukcesu w medycynie estetycznej”
Mario Goisis

Lek.-dent.-klaudia-malottki-lekarz-medycyny-estetycznej